Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
może doczeka a co zabronisz jej>>
niee, ale weźcie wyznaczcie jakies lokalne warty do pilnowania coby jej nieumyslnie nie wypadlo z kocyka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty się zgłosisz pewnie pełnić wartę . nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Och dziękuję, czekałem :D Pysiek "cofnijmy się zatem do tyłu" :) zalecam Mini Wlewik - Maxi Efekt: hydroxyzyna Cię pokrzepi i zniweluje nieco Twoje skłonności do buńczucznych wywodów podszytych lekką nutą otępienia umysłowego. Nie pomoże, ludzie nadal myślą.
Po pierwsze, tendencyjny przykład podaje pan z tym cofnięciem...ale to nie w tym kościele dzwoni. Po drugie, Podziwiam pana gdyż wpis wyżej byl pan psychologiem, dziś już jest pan lekarzem psychiatrą i zaleca mi pan jakies tendencyjne psychotropy, tylko przypomnę panie doktorze, że bez recepty nie wykupie owego lekarstwa, dlatego proszę podać mi adres to przyjdę do pana na wizytę. Ma pan gabinet w Woli Uhruskiej, czy moze w jakimś większym mieście? Ja proponuje Panu zeby pan tu na forum nie udzielał się anonimowo, proszę udostępnić swoj adres facebookowy, tudzież na jakiej ulicy pan mieszka, ja przyjdę napewno i chętnie porozmawiam o tym otępieniu umysłowym. Po trzecie ludzie pamietają, ale ta matka też bedzie pamietać i będzie obwiniać siebie pomimo, ze był to nieszczęśliwy wypadek, a pan panie fachowcu proszę zadzwonić nie do gazety, a na prokurature i opowiedzieć co tak naprawdę wydarzyło się w tym feralnym dniu, ułatwi pan zadanie organom i bedzie po sprawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek czy morderstwo jak już chcesz być taki dokładny a hydro wypisze ci lekarz pierwszego kontaktu nawet na alergię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek czy morderstwo jak już chcesz być taki dokładny a hydro wypisze ci lekarz pierwszego kontaktu nawet na alergię
I tu doszliśmy do meritum - niewiadomo, czy wypadek nieszczęśliwy, czy też morderstwo, a może morderstwo z udziałem osób trzecich? Jak widać na forum nosicie wielka nienawiść do tej rodziny/dziewczyny, a moze ktoś z was jej w tym pomógł? No wlasnie takie idiotyczne domniemania możecie sobie z sąsiadką w pod płotem snuć, a nie linczować i wyzywać kogos od morderców zanim śledztwo sie zakończy. Ale jak zawsze jesteście nieomylni, wiecie lepiej. Zatem wstrzymajmy sie z osądami jakimikolwiek. Uszanujcie czas żałoby, idźcie lepiej zapalić znicz na grobie tego maleństwa, a nie popieprzyć, ze ludzie pamiętają i nie odpuszczą morderczyni. Pamiętajcie o dziecku, zeby spoczywało w pokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisałem że nie wiadomo czy był to wypadek czy morderstwo .to nie znaczy że myślę iż to ona utopiła dziecko.znaczy to tyle że nie wiadomo póki co.a ty przestań się czepiać wszystkich ,nikt nikomu nie zabroni komentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciąg dalszy, nie mam też w nienawiści jej rodziny ani nawet jej samej.nawet jej współczuję że z takim brzemieniem będzie musiała żyć.bo tak czy siak z jej winy małe dziecko umarło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję ponad to obligatoryjny zakaz rozmów na w.w temat. ...a co?! Nie hamujmy się, idźmy za przykładem A. na całość.   Od siebie dodam tylko, że ja również dołożę wszelkich starań, by chóralne jojczenie w stylu: "Och, nie róbmy (niewygodnymi) komentarzami krzywdy temu zagubionemu dziewczęciu!", nie przesłoniło myślącym (!) oczu, a co za tym idzie, by sprawca poniósł adekwatną karę... także w lokalnej społeczności.
 
Proponuję ponad to obligatoryjny zakaz rozmów na w.w temat. ...a co?! Nie hamujmy się, idźmy za przykładem A. na całość.   Od siebie dodam tylko, że ja również dołożę wszelkich starań, by chóralne jojczenie w stylu: "Och, nie róbmy (niewygodnymi) komentarzami krzywdy temu zagubionemu dziewczęciu!", nie przesłoniło myślącym (!) oczu, a co za tym idzie, by sprawca poniósł adekwatną karę... także w lokalnej społeczności.
ulży ci?chyba trzeba się przekwalifikować na prokuratora czy sędziego,musisz mieć strasznie niską samoocenę albo mnóstwo problemów,ja ze swojej strony tylko współczuję i uważaj,żeby ten jad cię kiedyś nie zatruł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciąg dalszy, nie mam też w nienawiści jej rodziny ani nawet jej samej.nawet jej współczuję że z takim brzemieniem będzie musiała żyć.bo tak czy siak z jej winy małe dziecko umarło
Raczej pan i wielu forumowiczow ma bunczuczne nastawienie do tej sprawy i tej osoby – nie ja. Wole nie cytowac tych agresywnych, przepelnionych nienawiscia wywodow.  Lekcewazycie te dziewczyne – traktujecie ja z pogarda bez odrobiny szacunku (np udostepnianie publiczne jej konta FB, wysylanie jej prywatnego zdjecia do faktu.pl,  obrazanie przy tym jej siotry, ktora nie ma nic w tej sprawie). Kazdy czlowiek nawet PODEJRZANY o najgorsze ma prawo byc traktowanym z godnoscia osobista, a zwlascza z ta czysto-ludzka godoscia. Ja staram sie byc tylko obiektywna, nie osadzam tej dziewczyny po informacjach zebranych z brukowcow. Daje tej dziewczynie szanse na jej wypowiedz, kiedy sie juz obudzi, mysle, ze to jest sprawiedliwe, bo kazdy powinien miec mozliwosc  do zabrania glosu, zwlaszcza w swojej sprawie. A wy robicie to za nia. Pisze pan najpierw o hydroksyzynie dla osob, ktore staraja sie byc obiektywne w tej sprawie i nie wydaja na nia wyroku. Rzuca pan  epitetami o otepialych umyslowo,w  tych ktorzy wyrazili opinie, ze mogl byc to wypadek i nieumyslne spowodowanie smierci. Dopiero w pozniejszych komentarzach zmienia pan taktyke swojej wypowiedzi – robi sie pan niepewny co do wczesniejszych zapewnien o zabojstwie dziecka z premedytacja. W koncu stwierdza pan,cyt: ‘nie wiadomo czy byl to wypadek czy morderstwo .to nie znaczy ze mysle iz to ona utopila dziecko.znaczy to tyle ze nie wiadomo poki co’ . Myslenie to jedno - moze sobie pan myslec co zechce, a drugie to publiczne gloszenie i podjudzanie ludzi do nienawisci. Dlatego pytam – czemu mialy sluzyc wczesniejsze pana aroganckie wypowiedzi na forum? Skoro pan jednak twierdzi, ze nic nie wiadomo w tej sprawie, ba nawet pan nie mysli, ze ona zabila,  to po co nakrecal pan spirale nienawisci na publicznym forum? Po co dokonywal pan sztucznej nagonki na to’ dziewcze/dziewuszysko’ jak ktos mocny w gebie/jezyku  napisal o niej. Dodam, ze ja sie wszystkich nie czepiam, tylko tak jak pan mowi, nikt mi nie zabroni komentowac. A czepiacie sie to wy tej jednej – wsyzscy na jedna, wszyscy przeciwko jednej, lezacej pod sztucznym oddychaniem dziewczyny, to chyba jest roznica. Ona nawet nie ma mozliwosci wymiany zdania, tak jak my tu sobie konwersujemy, nie ma szansy na swoja obrone bo jest nieprzytomna. Uwazam, ze jest to niesprawiedliwe, ale  jest  to moja opinia. Wlasnie, to moj komentarz, a powyzsze m.in  pana formy tekstowe i wiele innych  trudno nazwac opiniami, komentarzami, etc. To sa wiesniackie, chlopskie, prymitywne i populistyczne  samosady, ktore maja za cel narzucenie  wyroku w spoleczenstwie, nawolujace do nienawisci i rozrachunku oraz chyba polepszenie swojego nastroju, tych ktorzy nie czuja sie pewnie w tym swiecie/spoleczenstwie, maja jakies kompleksy i odreagowuja na osobie lezacej na ziemi, bo patrzec z wysoka i pluc i moc sie poczuc wyzzszym, lepszym od kogos ( ona zabila, ludzie sluchajcie ona zabila dziecko, a popatrzcie jaki ja jestem super dobry) to jest mega doznanie. Ale mysle, ze aby polepszyc sobie swoje ego mozemy szukac jakis innych sposobow, nie ingerujacych w druga osobe, nie kosztem drugiej osoby. Np idz zadbaj o rozwoj intelektualny, pojdz na jakis kurs, zdabadz jakies doswiadczenie w konkretnej dziedzinie, idz pobiegac, bo w zdrowym ciele...moze zmien cos w sobie, moze podaj reke do drugiego czlowieka, usmiechnij sie, to napewno polepszy pana  samopoczucie., a nie ciagle wyzywanie sie na osobach, ktore nie maja szansy na obrone, tak jest latwiej. Latwiej, ale niszczac przy okazji taka osobe, niszczy pan samego siebie przede wszystkim. Nie odczuje Pan tego moze teraz, ale w ogolnym rozrachunku z samym soba...     napisałem że nie wiadomo czy był to wypadek czy morderstwo .to nie znaczy że myślę iż to ona utopiła dziecko.znaczy to tyle że nie wiadomo póki co.a ty przestań się czepiać wszystkich ,nikt nikomu nie zabroni komentować   ciąg dalszy, nie mam też w nienawiści jej rodziny ani nawet jej samej.nawet jej współczuję że z takim brzemieniem będzie musiała żyć.bo tak czy siak z jej winy małe dziecko umarło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zagalopowałaś się i połączyłaś lub połączyłeś moje teksty z niekoniecznie moimi. nie ujawniłem jej fb ani tu ani do faktu nie używałem żadnych epitetów i nie zmieniłem zdania bo zawsze mam jednakowe.mianowicie że nie wiadomo co się stało ,są dwie możliwości.nie obwiniam ją ale też nie usprawiedliwiam bo niestety przez jej zaniedbanie umarło niemowlę , to ona będzie musiała nauczyć się z tym żyć,nie życzę jej śmierci oraz nie mam w nienawiści jej ani jej rodziny ani żadnej innej ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalnie do (i dla) rozhisteryzowanego obrońcy krzyża:   To na mnie czekałaś :) nie napastuj mi tutaj niczego nieświadomych, niewinnych owieczek.   Warujesz dzielnie :D zatem znów pozwolę sobie wdać się w tę emocjonującą lecz jakże nieambitną polemikę z Tobą.   Choć raczej miejsce wypadałoby nam uaktualnić:   http://www.dziennikwschodni.pl/chelm/n,1000170174,wola-uhruska-zwloki-synka-w-wannie-matka-nie-przyznaje-sie-do-winy.html   ...i tak jak Twoje histeryczne: Hola, hola "nie wydawajmy osądów" vs. "to był nieszczęśliwy wypadek" nosi znamiona epizodu cyklofrenii (cóż, taka specyfika forów internetowych)   ... tak też odmówienie składania wyjaśnień przez Woleńską "Matkę" Celebrytkę Roku 2015 naturalnie przemawia za bezsprzecznie nieumyślnym :D spowodowaniem śmierci czteromiesięcznego dziecka.   P.S. Przepiękny elaborat wystosowałaś, jednakże nie zaglądam tu tak często jak tego oczekujesz.  Styl, interpunkcja i gramatyka (!) do poprawki. Będą z Ciebie ludzie ;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Specjalnie do (i dla) rozhisteryzowanego obrońcy krzyża:   To na mnie czekałaś :) nie napastuj niewinnych owieczek.   Warujesz dzielnie :D ,zatem znów pozwolę sobie wdać się w tę emocjonującą lecz jakże nieambitną polemikę z Tobą.   Choć raczej miejsce wypadałoby nam uaktualnić:   http://www.dziennikwschodni.pl/chelm/n,1000170174,wola-uhruska-zwloki-synka-w-wannie-matka-nie-przyznaje-sie-do-winy.html   ...i tak jak Twoje histeryczne: Hola, hola "nie wydawajmy osądów" vs. "to był nieszczęśliwy wypadek" nosi znamiona epizodu cyklofrenii (cóż, taka specyfika forów internetowych)   ... tak też odmówienie składania wyjaśnień przez Woleńską "Matkę" Celebrytkę Roku 2015 naturalnie przemawia za bezsprzecznie nieumyślnym :D spowodowaniem śmierci czteromiesięcznego dziecka.   P.S. Przepiękny elaborat wystosowałaś, jednakże nie zaglądam tu tak często jak tego oczekujesz.  Styl, interpunkcja i gramatyka (!) do poprawki. Będą z Ciebie ludzie ;)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona nie przyznaje sie do żadnego zaniedbania czyli zgrywa niepoczytalną. dzieki za link do nowego art.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.fakt.pl/w...uly,504039.html  a pamiętacie tą zbrodnię sprzed roku? ciekawe, jaka motywacja kierowała agnieszką w tym morderstwie sprzed tygodnia.bo ta tutaj raczej pracę miala pewną.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  http://www.fakt.pl/w...uly,504039.html  a pamiętacie tą zbrodnię sprzed roku? ciekawe, jaka motywacja kierowała agnieszką w tym morderstwie sprzed tygodnia.bo ta tutaj raczej pracę miala pewną.  
tej z marca 2014 grozi dożywocie, a ta po prostu struga świra i wlepi łapówkę komu potrzeba i będzie na wolności. pani Agnieszko, to nie jest człowieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona nie przyznaje sie do żadnego zaniedbania czyli zgrywa niepoczytalną. dzieki za link do nowego art.
    „…prokurator przedstawił kobiecie zarzut NIEUMYŚLNEGO spowodowania śmierci dziecka poprzez utopienie – dodaje prokurator Syk-Jankowska.” vs. „Agnieszka B. nie przyznała się do winy i ODMÓWIŁA składania wyjaśnień.”   Wedle przytoczonych światłych ustaleń, ten czteromiesięczny chłopiec sam napuścił wody do wanny, wszedł do niej, następnie nieumyślnie się utopił -nie zapominając przy tym, by uprzednio spuścić wodę.   Bestia !! …a współczująca rodzinka już pewnie hasa ze stadem prawniczych speców od nagłej pomroczności-jasnej i oto efekt. Żenujące !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona sobie spokojnie jezdzi samochodem po Woli he widzialam. na woli jest za malo odwaznych ludzi ktorzy by jej zrobili piekło :) a szkoda 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta wymyśliła ze ktoś porwal a ta z woli miala wiecej odwagi zeby upozorowac rzucenie sie z balkonu i zrobienie sobie krzywdy bo zabic sie napewno nie chciala he zreszta nie z tkiej wysokosci. :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahhha to dopiero jaja a taka porządna agusia :P hhahh moze siopstry wymieniły sie braćmi :P hhhh 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty pier...!!!!!!!!!!!!!!!! jednego chłopaka miala ogarnij sie he. i o 9 rano w zimie kapac dziecko i isc do lekarza? bo miala wizyte umowiona do lekarza w osrodku. ***nij sie w łeb i pisz z sensem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...